2022 TReND DaMaTLıK MoDeLLeRi..!!

BoRa

Administrator
1. Blazer Ceketli Damatlık Modeli
2022 damatlıkları, yeni evlenecek beyleri de en az gelinler kadar iddialı hale getiriyor. En yeni damatlık modelleri arasında renkli ve spor tasarımlar boy gösteriyor. Tamamı renkli damatlık modelleri düğünlere renk katarken, blazer ceketli takımlar hem şıklık hem rahatlık sunuyor. Renkli aksesuarlar da sade tasarımları hareketlendiriyor.
“Bunlar çok iddialı” diyenlere de iyi haberlerimiz var: Bir klasik olan frak damatlıklar ile tüvit kumaştan damatlık takımlar da trendler arasında.
1811
2. Tüvit Damatlık Takım Elbise
2022'nin en trend damatlık modelleri arasında tüvit takımlar da yer alıyor. Özellikle kış düğünleri için ideal olan bu damatlık takım elbise modelini otel düğünlerine yakıştırdığımızı da söyleyelim.
1812
3. Kahverengi Tüvit Damatlık Modeli
Tüvit damatlık modellerinin soft renklerdeki tasarımları en yeni trendler arasında. Gri, kahverengi, bej, bordu, gibi renklerdeki tüvit takımlar seçenekler popüler seçeneklerden.
1813
4. Bordo Damatlık Modeli
Kırmızı ve bordo renkli damatlıklar son yıllarda beylerin en sevdiği takımlar arasında yer alıyor. İyi haber: Bu şık tasarımlar 2022 trendleri arasında da yer alıyor Dar, mono yaka ve çift düğmeli cekete sahip takım elbiseyi, kır düğünü yapmayı planlıyorsan tercih edebilirsin. Ancak takımı, aynı tonlarda kemer kullanarak tamamlamayı unutmamalısın.
1814
5. Ekoseli Damatlık Modeli
2022'in damatlık modelleri yalnızca renkler ve çiçek desenlerle hareketlenmiyor. İri ekose desenler de en yeni damatlıklarda sıkça kullanılıyor. İster sadece ceketini ya da yeleğini ekoseli modellerden seçebilir istersen de tamamı ekoseli tasarımları tercih edebilirsin.
1815
6. Yeşil Damatlık Modeli
Renkli detayları olan takımları tercih edebilirsin ama 2022'de trendy bir görünüm istiyorsan tamamı renkli tasarımlar arasından seçim yapmanı öneriyoruz. Yeşil renkteki bu ceket, yelek, pantolon üçlüsünden oluşan damatlık modelini kır düğünlerinde tercih edebilirsin.
1816
7. Renkli Damatlık Modeli
Renkli damatlıklar, son birkaç yıldır olduğu gibi 2022'de de trendler arasında. Tamamı ya da sadece ceketi, yeleği ya da pantolonu renkli modelleri de tercih edebilirsin. Turuncu renkteki bu şık ve bohem takımı özellikle sonbahar aylarında evlenecek damat adaylarına öneriyoruz.
1817
8. Çiçekli Kravatlı Damatlık Modeli
2022 düğünlerinin "samimi" organizasyonlar olması, klasik modellerin yanı sıra farklı tasarımların da bu organizasyonlarda boy göstermesini sağlıyor. "Klasik damat" görünümünün dışına çıkmak isteyen cesur damat adayları, renkli damatlıkları tercih edebileceği gibi sade bir takımla renkli ve çiçekli aksesuarları da tercih edebilir.
1818
9. Krem Damatlık Modeli
İlkbahar ve yaz düğünlerinin vazgeçilmezi krem ve bej damatlıklar da 2022'nin en trend takımlarından. İster keten bir takım ister şık bir frak... Bu renkteki damatlık modelleri, sıcak havalarda yapılacak düğünlere fresh bir hava katıyor. Tarihi mekan ve otel gibi ihtişamlı bir alanda düğün yapacaksan bu şık krem frak modelini tercih edebilirsin.
1819
10. Kruvaze Ceketli Damatlık Modeli
Özel günlerin, resmi davetlerin vazgeçilmezi kruvaze ceketler geri döndü! Otel düğünlerinin ihtişamlı havasına ayak uyduracak kruvaze ceketli damatlık modellerini özellikle göbek bölgesindeki fazlalıkları kamufle etmek isteyen damatlara öneriyoruz.
1820
 
Üst