2022 yılı burç yorumları! Hangi burcu neler bekliyor?

NaZLıHaN

Administrator
2022 yılı burç yorumlarına bakalım.. Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu ve Balık burcunu 2022’de neler bekliyor? Para, sağlık, aşk, aile, kariyer gibi alanlarda hangi burçları 2022’de neler bekliyor? Yazar ve astrolog Azra K. yeni yılın burç yorumlarını yazdı!

786

2022 KOÇ BURCU YORUMU: PLANLARINIZ GERÇEK OLACAK
Partneriniz varsa onun ailesiyle ilgili zor gelişmelerle yeni yıla başlıyorsunuz. Kaynaklarınızı koruyarak sağlam adımlar atacaksınız. Geleceğe yönelik hedefleriniz değişiyor. Arkadaşlarınızdan sağlam olanlar dışında size iyi gelmeyenleri eliyorsunuz. Her şeye rağmen planlarınızı gerçekleştiriyorsunuz. Ağustos ayında Aslan Yeni Ay’ı ile kükremeye hazır olun.

787


2022 BOĞA BURCU YORUMU: BU YIL SİZİN YILINIZ
Hayallerinizi büyük tutun, değişim rüzgarlarına yelkenlerinizi açın. Kuzey Ay Düğümü 18 yılda bir gelen fırsatlarla sizi ilerletecek. Partnerinizin yaşayacağı krizleri yöneteceksiniz. Bekarlar ise baharda yeni aşkla karşılaşacak. Mart ve nisanda yeni dostlar edinmek, maneviyatınızı güçlü tutmak iyi gelecek. Bu yıl sizin yılınız!

788

2022 İKİZLER BURCU YORUMU: KRİZLERİ ATLATACAKSINIZ
2021’de belirsiz bir yolda yürüyor gibi hissettiniz ama güçlenerek yılı kapattınız. 2022 yılında Satürn Kova’da hareket ederken hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Güney Ay Düğümü’nde zorluklarla karşılaşacak, 11 Mayıs’a kadar işinizde krizler olsa da atlatacaksınız. 11 Mayıs-29 Ekim sonrasında ilişkileriniz keyifli hale gelecek.

789


2022 YENGEÇ BURCU YORUMU: YENİ YIL DÖNÜŞÜMÜ
Yıl boyunca finansal hesaplar devam edecek, partnerinizle ortak karara varmakta zorlanacaksınız. Sağlam dostluklara yenileri ekleniyor. Hobilerinize daha çok odaklanacaksınız. 11 Mayıs sonrası kariyeriniz hareketlenecek. Ağustos ayı finansal gelişmeler olacak.

790


2022 ASLAN BURCU YORUMU: BEKARLAR EVLENECEK
Geride bıraktıklarınızın sizi inşa etmek için olduğunu göreceksiniz. Kiminiz ev değiştirecek, kimi anne baba evindeki ya da kendi yuvasındaki krizlerle uğraşacak. Güçlendiğinizi, itibar elde ettiğinizi göreceksiniz. Bekarlar evlenecek. Fırsatlarla dolu yaz dönemi yaşayacaksınız.

791


2022 BAŞAK BURCU YORUMU: ESKİ DEFTERLERİ AÇMAYIN
Evlilerin eşi vesilesiyle bereketi artacak. Kardeşler ve akrabalarla ilgili zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Eski defterleri açmamaya özen gösterin. Çatışmaları yönetmek önemli olacak. Kendinizi ifade etmek için yeni yollar deneyeceksiniz.
 
Üst