2022 yılı burç yorumları! Hangi burcu neler bekliyor?

NaZLıHaN

Administrator
796

2022 TERAZİ BURCU YORUMU: GELİR-GİDER DENGESİ ÖNEMLİ
Şubat ayında ciddi konuşmalar yapabilirsiniz. Tutulma para evinizde olacağı için gelir-gider dengelemek zor. Kuzey Ay Düğümü tutulmaları fırsat getirir. Nisan sonunda yatırım planınız olabilir. 29 Ekim’e kadar ilişkilerde şanslısınız. Ağustos ayında yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.


797


2022 AKREP BURCU YORUMU: YENİ YIL DÖNÜŞÜMÜ
Bu yıl sizi kökten dönüştürecek. Bazı ilişkiler bitecek, kimileri estetik ameliyat ile tarzını değiştirecek. İlişkisi olmayanlara yeni kapılar açılacak, olan ilişkiler ise sağlamlaşacak. Yeniliklere açık olmak önemli.

798


2022 YAY BURCU YORUMU: KİM DOST KİM DÜŞMAN?
Sakin bir yıl olacak. Şubat, mayıs, ağustos ve kasım aylarında kim dost kim düşman göreceksiniz. 11 Mayıs sonrasında sizi mutlu eden dönem başlıyor. Aşk, flört, cinsellik, çocuklarla ilgili konularda güzel haberler var.

799

2022 OĞLAK BURCU YORUMU: RAHAT BİR YIL OLACAK
Emeklerinizin karşılığını alacağınız, rahat bir yıl var önünüzde! Aşk, flörtler, sosyal ilişkiler ve para akışı olacak. Nisan sonu sürprizlerle dolu. 11 Mayıs sonrasında yuvanız bereketli hale geliyor. Ekim sonuna kadar taşınma, gayrimenkul alım satımı, evdeki kişi sayısı artışı olası.

800

2022 KOVA BURCU YORUMU: ŞANS SİZDEN YANA
Sorumluluklar, mecburiyetleri artıran geçiş uzun vadede kazanç getirecek. Yaşadığınız sıkıntılar ileride rahat etmenizi sağlayacak. Mesleki değişimler yapacak, partnerinizin ailesindeki zorlu dönemlere destek olacaksınız. Evlilik ve kariyer arasındaki dengeyi kurmak önemli. Şans sizden yana.

801


2022 BALIK BURCU YORUMU: AKIŞTA KALIN
Bu yıl zorlukların yanı sıra size bolca güzellik getirecek. Akışta kalın ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin. Projeleriniz, için destek aldığınız bir dönem. Atılım ve girişimler yapın. 12 yılda bir gelen bu fırsatı iyi değerlendirin. Bu dönemde hayalperest olmamak lazım. Ayaklarınız yere bassın!
 
Üst