Bel bölgesini incelten 5 adımlı formül! Bir haftada farkı göreceksiniz..

NaZLıHaN

Administrator
259. İnce bir bel nasıl elde edilir: Göbek yağını yakmanın ve karın kaslarınızı ortaya çıkarmanın bilime dayalı yollarıyla ve bel incelten mucize formül ... 260. Bölgesel yağlardan şikayet ediyorsanız bu formül tam size göre, bilime dayalı yöntemleri izleyin ve yağları eriten doğal besinlerden faydalanarak kısa sürede göbek yağlarını eritin, bel bölgesini inceltin...

İşte yapmanız gerekenler ve her sabah içilecek mucize formül tarifi... 261 Bel bölgesini inceltmek için işe yarayacak mucize formüle geçmeden önce elbette beslenme sisteminiz üzerinde bazı değişiklikler yapmanız gerekir ama korkmayın bu sizi çok zorlamayacak.

Göbeğinizden kurtulmak ve ince bir bele kavuşmak tahmin ettiğiniz kadar zor değil...

İnce bir bel istiyorsanız bu 5 adımı takip etmeniz gerekiyor

Beslenme sisteminizi düzenleyin: Kötü bir beslenme ile belinizin incelmesi pek mümkün olmaz. Mucize formülün işe yaramasını istiyorsanız beslenmenizde bazı ufak değişiklikler yapmanız gerekecek.
Bağırsak sisteminizi güçlendirin: Güçlü bağırsak sistemi incecik bir bel için çok önemli. Çok zor değil, sevdiğiniz probiyotik kaynaklarını seçin ve beslenmenize ekleyin.
Biraz egzersiz ekleyin: Egzersiz oldukça önemli elbette ancak sizi fazla zorlamayacak bir yöntemimiz var.
Bel incelten zencefilli formülü tüketin: Her sabah içeceğiniz bu basit formül, yağ yakımını hızlandıracak ve beliniz incelmeye başlayacak
Yağ yakıcı bölgesel masaj yağını kullanın: Akşamları yapacağınız destekleyici masaj ile bölgesel incelmeye destek olun.
Tüm formül bu kadar... gerisi düzenli şekilde en az 1-2 hafta uygulamaya bakar.
Bize güvenin farkı hemen hissedeceksiniz
Şimdi ayrıntılara göz atalım... 262 DAHA İNCE BİR BEL İÇİN YAĞDAN UZAK DURUN
Daha ince bir bel için sağlıksız yağlardan uzak durmanız gerekiyor. Daha az yağlı bir yeme düzeni benimseyin.
Beslenme, bel çevresinde kilo vermek için çok önemlidir. Sonuçlar %20 egzersiz ve %80 beslenmeden gelir.
Karbonhidratlarınızı dikkatli seçin, onları kesmeyin. Tam tahıllar, kahverengi pirinç, esmer ekmek, yulaf gibi rafine edilmemiş karbonhidratlara ulaşın
Size vereceğimiz formül sayesinde bel bölgesinde biriken yağlardan kurtulacaksınız.
Şişkinliğe ve kilo almaya neden olan beyaz ekmek ve makarnalar, hamur işleri ve cipsler gibi işlenmiş karbonhidratlardan kaçının ve bunun yerine kepekli tahıllardan, renkli kök sebzelerden, fasulye ve bakliyatlardan yavaş salınan karbonhidratları seçin . 263 DAHA İNCE BİR BELİN SIRRI GÜÇLÜ BİR BAĞIRSAK SİSTEMİ
Lif bakımından zengin besinler yemek – tam tahıllar gibi çözünür lifli besinler iştahınızı azaltır ve bağırsaklarınızdaki su ve besinleri emdiği için daha uzun süre tok hissetmenizi sağlar.
Lif tüketmenin faydası sadece bu kadar değil, daha ince bir bel için lifler bağırsağınızdaki yararlı bakterileri besler ve onlar sizin için çalışmaya başlar ve böylece yediklerinizi bel bölgesinde birikmez.
Bel bölgesini inceltmek için bağırsak sisteminizi güçlendirecek probiyotiklerden faydalanın. Bu daha çok kefir, daha çok doğal turşu ve daha çok doğal yoğurt yemek anlamına gelir. Çok da zor değil! 264. BELİNİZİ İNCELTEN EGZERSİZLERE BAŞLAYIN
En başta söylemiştik. Beslenme %80 olabilir ancak %20'lik kısmı da egzersizdir. Daha ince bir bel istiyorsanız biraz egzersiz yapmanın vakti geldi.
Bunun için mekik çekmenizi önereceğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, aslında uzmanlar bu konuda en iyi yöntemin kardio olduğunun altını çiziyor. Tempolu yürüyüşler ve sizi terleten egzersizlere yönelin. Çok değil günde sadece 22 dakika yeterli olacak! Ama ana kuralı unutmayın; ter atmanız gerekiyor.
Böylece vücudunuza yağ yakımı sinyali gidecek ve depolar erimeye başlayacak. 265
BEL BÖLGESİNİ İNCELTEN GIDALARDAN DESTEK ALIN
İşte en güzel bölüme geldik!

Bel bölgenizdeki yağları eritmenize yardımcı olacak mucize bir formül arıyorsanız işin sırrı zencefilde!

Peki bel incelten formül nedir? Nasıl yapılır?

İşte sadece 7 günde göbeğinizdeki şişkinliği alacak formül ile bir kaç hafta içerisinde incecik bir bele kavuşabileceksiniz....


Güne bir bardak taze zencefil formülü ile başlayabilirsiniz. Bu, metabolizmanızı hızlandıracak, yağ yakımını başlatacak ve sindirim sistemini temizleyecektir. . BEL İNCELTEN ZENCEFİLLİ FORMÜL
Güne bir bardak taze zencefilli limonlu formül ile başlayın.

Taze zencefil
Limon
Bal
Soyulmuş ve rendelenmiş bir kaç parça kök zencefili, rendelenmiş limon kabuklarını ve taze sıkılmış limon suyunu bir miktar kaynar suyla karıştırın, içerisine bir tatlı kaşığı bal koyun.

Zencefil ve limon kabukları metabolizmayı harekete geçirecek ve yağ yakımını başlatacak. Biraz bal midenizi koruyacak.
Her sabah güne bu formül ile başlayın ve ardından 22 dakikalık egzersize başlayın
Egzersiz esnasında bel bölgesini sıkıca saran bir kıyafet ( mayo, termal korse) giymek bel bölgesinin terlemesini kolaylaştırır.
İpucu: Gün içerisinde sıkı korseler takmak bel bölgenizde doğal bir incelmeye destek verir. Her zaman karın kaslarınızı aktif tutun. Akşamları bel incelten masaj yağı ile şikayetçi olduğunuz bölgeye masaj yaparak yağ yakımını destekleyebilirsiniz.


270
İşte bel incelten masaj yağının formülü...

Bu diyet bir başka... İngiliz çayından esinlenen, sıvı bir diyet olan ingiliz diyeti ile 2 günde 5 kiloya kadar verilebiliyor! Detoks etkili 2 günlük diyet ile ödemi atın, şişkinliği yok edin.

Son zamanlarda adını çok sık duyduğumuz İngiliz diyeti, vücuttaki ödeme ve yağlara odaklanarak kısa sürede zayıflamayı kolaylaştırıyor.

Detoks niteliğinde olan İngiliz diyeti en fazla 6 ayda bir defa uygulanabiliyor.

20 gün boyunca uygulanması gereken bu diyete başlamadan önce sağlığınız için doktorunuza danışmanız gerekiyor.

İngiliz diyetinin kilit noktası; sıvı ve protein ağırlıklı 2 ayrı beslenme planına sahip olması. Meyve-sebze günleri detoks ve arınma sağlarken, protein günleri tokluk hissini arttırıyor ve kas kaybını önlüyor.

İngiliz diyetinde ilk 2 gün detoks odaklı ve sadece sıvı beslenme sağlıyor. Böylece kilonuza göre ilk 2 günde 5 kiloya kadar zayıflatabiliyor.


Vücutta hızlı bir arınma sağlamak için sağlıklı ve sıvı gıdalara odaklanan İngiliz diyetinde ilk 2 gün; bolca su, süt, domates suyu gibi sıvı sağlıklı gıdalar tüketmeniz ve katı olarak sadece iki dilim kepek ekmeği yemeniz gerekiyor.
Diyetin devamı ise 2 gün sebze, 2 gün protein yeme düzeni ile 20 gün boyunca devam ediliyor.
İşte ilk 2 günde 5 kilo vereceğiniz protein ve sebze günleriyle 20 gün boyunca devam edilmesi gereken İngiliz diyeti listesi

269
Diyete başlarken ilk 2 gün sadece sağlıklı ve doğal sıvı gıdalar tüketmelisiniz. Sadece sıvı beslenme içeren ilk 2 gün katı olarak ikişer dilim tam tahıllı kepek ekmeği tüketmeniz gerekiyor.
Güne, süt, domates suyu ya da ayran ile başlayabilirsiniz.
Gün içerisinden taze sıkılmış sebze ve meyve suları içebilirsiniz.
Akşam yemeğinde çorba tüketebilirsiniz. Öğünlerin yerlerini değiştirebilirsiniz. Taneli yiyeceklerden, katı yiyeceklerden şeker ve tuzdan kaçının.
2 GÜN PROTEİN GÜNÜ:

Kahvaltı: 1 dilim az tereyağlı kepekli ekmek, 1-2 tane haşlanmış yumurta, yağsız peynir ve 1 bardak şekersiz çay veya kahve.
Öğle: 1 dilim kepekli ekmek, ızgara balık veya tavuk eti.
Ara öğünlerde: Süt, ayran, çay ya da kahve.
Akşam: 1 dilim kepekli ekmek, tavuk eti ya da kırmızı et, yağsız yoğurt.
2 GÜN MEYVE-SEBZE GÜNÜ:

Kahvaltı: 2 portakal, 2 elma veya 2 ananas.
Öğle: Türlü türlü sebzelerden yapılmış çorba, bol yeşillikli salata.
Ara öğünlerde: 2 tane meyve.
Akşam: Haşlanmış lahana, havuç, kereviz veya pancar ve yeşillikli salata
İngiliz diyetine detoks günü ile başlanır. 20 günlük diyet boyunca detoks günü bir daha tekrarlanmaz.
Diyetin devamında 20 gün boyunca 2 gün protein, 2 gün meyve ve sebze günü örnek listesine uyulur.
Kronik bir hastalığınız varsa; gebelik şüpheniz varsa; tansiyon ve şeker hastalığı içindeyseniz bu diyeti kesinlikle denememelisiniz.
Bolca sıvı alımına önem veren, vücuttaki ödemi kısa sürede atmaya faydası olan İngiltere diyetinin kısa sürede vücudu yorgun düşürme gibi yan etkileri de olabilir.
İngiltere diyetini yapanların ifadelerine göre vücut direnci zayıf olan kişilerin tansiyon düşmesi gibi yan etkilerle karşılaştığı dikkat çekmektedir.

268
ÖDEM ATAN, YAĞ YAKAN İNGİLTERE ÇAYI
Bu çay, yeşil çayın yağ yakıcı özelliğini ve sütün protein desteğini bir araya getirerek eşsiz bir diyet içeceği haline geliyor. Günde bir fincan içerek diyetinizi hızlandırabilirsiniz.

Bir bardak suyun içine 1 çorba kaşığı yeşil çay koyup kaynatın.
Kaynatıldıktan sonra 5 dakika demlenmesine izin verip aynı miktarda süt ekleyin.
Karışımı karıştırdıktan sonra rengi koyulaşan içeceği, ılımasını bekledikten sonra içebilirsiniz
 
Üst