DüĞüN MeKaNLaRı..

BoRa

Administrator
469
Birçok çift, en özel günlerini kutlamak için tercihlerini davet salonlarından yana kullanıyor. Davet alanlarında düğün törenlerinden kına gecelerine kadar birçok farklı organizasyon türüne en doğru planlamalarla ev sahipliği yapılıyor. İstanbul davet alanları da hem ihtişamlı törenler hem de samimi kutlamalar için kapılarını açıyor. Üstelik bölgede birçok farklı seçenek yelpazesi bulunuyor
470
İstanbul'un En İyi Düğün Davet Mekanları
İstanbul’da davet mekanlarının çoğu hem açık hem de kapalı alan kategorisinde hizmet sunuyor. Açık davet alanları yaz aylarında beğeni toplarken kışın ise şık tasarımlı balo salonları vazgeçilmezler arasında yer alıyor. İstanbul’u Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası olmak üzere iki seçenekte incelememiz gerekirse iki yakada da mekanlar farklılıklar gösteriyor.
eLiSa DüGüN & DaVeT SaLoNu
471

Tüm organizasyonların için tercih edebileceğin davet mekanları
472
fiyatlarını ise organizasyon türü, konum, hizmet seçenekleri gibi faktörler belirliyor.
473
Anadolu Yakası için Elisa Davet ve Düğün Salonu, Sophia Teras ve Cemile Sultan Korusu en çok tercih edilen mekanlar arasında bulunuyor. Avrupa Yakası için ise bakmadan geçmemeni önerdiğimiz mekanlar arasında; Yıldız Hisar Tesisleri, Mira Palas ve Çamlık Garden yer alıyor.
CeMiLe SuLTaN KoRuSu..
474
ßoĞaZıN iHTiŞaMı..
475
DoĞaNıN iÇiNDeN CeNNeT ßaHÇeSi.
476
İstanbul Avrupa Yakası Davet Salonları
İçeriğimize Avrupa Yakası’nda bulunan davet salonları hakkında gerçekleştirdiğimiz incelemeler ile devam ediyoruz.
477
Avrupa Yakası bölgesinde davet salonlarının en çok yoğunlaştığı ilçeler Bakırköy, Avcılar, Fatih ve Büyükçekmece olarak sıralanıyor.
 
Üst