Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 10 söz

NaZLıHaN

Administrator
2061

Biz kadınlar nasıl ki güzel söz duymaktan hoşlanıyorsak erkeklerin de duymaktan hoşlandığı güzel söz ve cümleler vardır. İşte erkeklerin duymaktan hoşlandığı 10 söz.

İşte erkeklerin duymaktan hoşlandığı 10 güzel söz:

1- Bu kadar becerikli olduğunu bilmiyordum

Özellikle yeni sevgililer birbirlerinin peşinden ayrılamazlar. Devamlı yanında olmak, sevdiği kadını işini yaparken izlemek hoşlarına gider. Böyle bir durumda size yardımcı olmak için kolları sıvadıysa, mutfakta salata veya çorba yaparken size yardım ediyorsa ilgi ve güzel sözleri hak etmiştir.

Arabayı geri geri park etmeye çalışırken, su damacanasını kaldırırken, iyi bir manevra yaptığında, sizi güldürecek iyi bir espri yaptığında sizde içinizden geçen güzel sözlerinizle sevdiğinizi ödüllendirin. Göreceksiniz işe yarayacaktır.

2- Bana kendimi özel hissetiriyorsun

Böyle cümleler bir erkeğe söyleyebileceğiniz en etkili cümlelerdendir. Aynı şekilde o da size bu duyguları hissettirebildiği için kendisini daha özel hissedecektir.

Herhangi bir konuda size iyi hissettirdiğini düşünen erkeğinizin kendine olan özgüveni artacak, sizin günlük hayatınızda sarf ettiğiniz efor ve çabayı takdirle karşılayacaktır. Sizinle arasındaki bağın da daha çok güçleneceğinden şüphe duymayın.

2064
3- En çok da omuzlarına bayılıyorum

Bir erkeğe çok yakışıklı olduğunu söylemek çoğu zaman etkilidir. Fiziksel özelliklerini ön plana çıkararak şuh ve kadınsı cümleler kullanmak "onu adeta baştan çıkarmanızı” sağlar. Böylece egosunu güzel ve yavaş bir şekilde okşamış olursunuz.

Kulağına nefesinizi hissettirecek kadar yakın durmak ve fısıltılarla konuşmak da çok etkili bir davranıştır. İltifatta bulunduğunuz yere o esnada ufak dokunuşlarda bulunmanız, etkisini tahmin edebileceğinizden daha da fazla gösterecektir.

4- Seninle zaman geçirmekten çok hoşlanıyor ve mutlu oluyorum
Erkeğe söyleyebileceğiniz en güzel sözlerden birisi de budur. Yanınızda ekonomik durumundan, sosyal statüsünden, daha önemli ve "özel” hissetmesini sağlayabilecek size hayran kalmasını sağlayacak en iyi iltifatlardandır.

5- Bu kıyafet içinde muhteşem görünüyorsun

Aslına bakarsanız bu sözleri erkeklerden duymaya can atarız. Fakat onlar da severek giydikleri bir kıyafetin kendilerine son derece yakışmış olduğunu duymak ve onaylanmak isterler. Kendini "stil sahibi” biri olarak gören bir erkek çok daha kibar davranan ve yanındaki kadını ön planda tutan bir centilmene dönüşüverir birden.

2063

6- Sayende çok güzel vakit geçirdim

Birlikte zaman geçirdiğiniz her erkek bu cümleyi duymaktan mutlu olur. Birlikte geçen günün sonunda bu cümleyi söyleyen bir kadın, bir sonraki buluşmanızda çok daha özenli, bakımlı, hoş, eğlenceli ve kibar bir erkekle buluşmaya hazır olabilir.

Aynı zamanda size bir hediye aldıysa " Çok hoş bir hediye”, hediyeyi açtığınızda sergileyeceğiniz tavır ve iltifatlarınız da erkeğinizin yücelmesine, şımarmasına sebep olacaktır. Akşam yemeğinde iyi seçilen bir şarap seçiminde de iltifatlarınızı dile getirmelisiniz.

2062

7- İşinde ne kadar başarılısın

Bir erkeğin fiziksel gücü dışında "beyin gücü” ile de söyleyeceğiniz özlü ve güzel sözler kendisini farklı ve özel hissetmesini sağlayabilir. "Bu kadar zor işin üstesinden nasıl geliyorsun?” " İşine ne kadar bağlısın! Umarım iş yerinde değerini benim bildiğim kadar biliyorlardır!” "Kıvrak bir zekaya sahipsin” gibi cümleler onu adeta
kamçılayacaktır.

8- Harika bir ailen ve çok iyi arkadaşların var

Bir erkek için, yanındaki kadının ailesi ve arkadaşlarıyla iyi geçinmesi son derece önemlidir, aynı zamanda kadınların tahmin ettiğinden daha da fazla hassasiyet taşır. Erkekler kendisiyle ilgili olduğunuz kadar ailesi ile ilgilenilmesi ve sevilmesini isterler. Bu konuda kafası rahat olursa sizin de birçok konuda kafanızın rahat olmasını sağlayacaktır.

9- Sen olmasaydın ne yapardım

Erkekler ihtiyaç duyulduğunu hissetmek ister. Bu, bir reçel kavanozunu açmaktan tutun da kredi kartı borçlarınızın ödemesine yardımcı olmaya kadar uzar. Yanınızdaki adamın özellikle "maço” tavırlarından ve korumacılığından hoşlanıyorsanız arada sırada bu cümleyi söyleyebilir, onun gönlünü fethedebilirsiniz. Bu unuttuğu maçoluğunu ve yanındaki kadını koruma güdüsünü ona geri kazandıracaktır.

2065

10- Ortak noktalarımız çok fazla

Şimdi uyumlu yanlarınızda sıra. Herhangi bir konuda konuşacak şeylerinizin olması, sessiz geçen soğuk anları doldurmak için birebirdir. Sevdiğinize, ilgi duyduğunuz bir yerden konu açın.

Çok beğendiğiniz bir film ya da kitaptan, son tattığınız şaraba kadar her şey serbest. Belki ilk seferde ortak noktaları tutturamayacaksınız ama bu konuşma, karşılıklı bir paylaşım için yol açacaktır. Fazla kendinizi anlatıp böbürlenmeden sözü karşı tarafa verin. Bırakın o da kendisini anlatsın. Ortak noktalar yavaş yavaş çıkacaktır zaten.

Tutun o noktalardan ve muhabbeti evirip çevirip beraber sevdiğiniz şeyleri yapmaya getirin. Zaten çekingenliğini çoktan geride bırakmış sevgili adayı beraber vakit geçirmeyi teklif edecektir.

Eğer hâlâ çekingense sizin ortak bir plan yapmanızda sakınca yok. İlk adımı attığınız için kendinizi ucuz biri olarak görmeyin. Şayet ilk buluşma teklifinin erkeklerden gelmesini isterseniz daha çok beklersiniz. Artık bu çağda ipler kadınların elinde.
 
Üst