Erkeklerin kadınlarda hoşlandığı 7 davranış..

NuRsEnA

Member
873

Ona sevginizi göstermeniz Dışarıda herkesin içinde onun kucağına atlamanız gerekmiyor ama yürürken onun elini tutmak, markette kasa kuyruğu beklerken ona sarılmak veya beraber sinemaya giderken koluna girmek gibi küçük şeyler onun kendisini size daha yakın hissetmesini ve onunla olmaktan gurur duyduğunuzu hissetmesini sağlar.

874

Arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda ona mesaj atmanız Bazı kıskanç erkekler kız arkadaşlarının arkadaşlarıyla dışarı çıkmasına "izin" vermezler. Özellikle de ortamda başka erkekler de olacaksa... Bu kaygı bazı durumlarda anlaşılabilir olsa da, bir erkek kız arkadaşı yanında kendisi olmadan dışarıda olduğunda her saniye endişe duymamalı. Eğer siz dışarı çıkarken size iyi vakit geçirmenizi dileyecek olgunlukta bir sevgiliniz varsa, gece arada sırada ona mesaj atıp halini hatrını sorun. Bu onu gülümsetecek ve dışarıdayken bile onu düşündüğünüzü bilmesini sağlayacaktır.

875


Karşıdakini gerçekten dinlemek çaba gerektiren bir eylemdir. Erkeklerin hayatında çoğunlukla önemli işler olur. Bir amaca yönelik çalışmaları olabilir veya işiyle ilgili stres yaşar. O, onun için önemli olan bu tarz şeyleri anlatırken gözlerine bakarak, söyledikleriyle gerçekten ilgilendiğiniz zaman bu ona onu önemsediğinizi gösterir. Ve kendini huzurlu hisseder.

876

O araba kullanırken onunla temas içinde olmanız O araba kullanırken kolunuzu uzatıp kafasının arkasını bir süre hafifçe okşayın. Onu gülümsetmeniz garanti! (Not: Araba kullanırken dikkatini fazla dağıtmayın.

877


İlk mesajı atmanız Erkekler de en az kadınlar kadar ilgi görmeyi sever. İlk mesajı onun atmasını beklemeyin ve duygu dolu bir kaç cümle yazıp gönderin. Ona bir mesaj yollamanız onun mutlu olmasına neden olur ve güzel bir sohbet başlatır.

878


Ona değer verdiğinizi söylemeniz Herkesin ilgi gösterme miktarı ve şekli farklıdır. Ama nasıl olursanız olun şu aklınızda bulunsun: Eğer bir erkek ilişkiniz için çaba harcıyorsa (olması gerektiği gibi), sizin ona ne kadar değer verdiğinizi duymaktan hiçbir zaman sıkılmaz. Hareketlerinizden ne hissettiğinizi çıkarmasını bekleyebilirsiniz ama bazı erkekler daha net bir yaklaşıma ihtiyaç duyar. Bu, onun kendini daha mutlu hissetmesini sağlar.

879


Başınızı göğsüne yaslamanız Koltukta uzanmış televizyon izlerken veya uzun bir günün ardından yatakta uzanırken, kadının başını erkeğin göğsüne koyması ve erkeğin kadını koluyla sarması en güzel olaylardan biridir. Erkekler koruyucu gibi hissetmeyi severler ve bu hareket kadının o erkeğin yanında kendini güvende hissettiğini gösterir.
 
Üst