Kadınların Erkeklerde Görmek İstediği 5 Özellik

NaZLıHaN

Administrator
1728

Kadınların erkeklerde görmek istediği 5 özellik yazımızda kadınların ilgisini çekebilecek özellikleri bir araya getirdik. Beyler, bu yazıda size yönelik önemli tavsiyeler bulunmaktadır, bizden söylemesi.

Aslında kadınlar da erkekler gibi en doğal insanın hayatlarına girmesini isterler. Doğal insan seçimi cinsiyetle alakalı bir konu olmamakla birlikte, kadınların erkek tercihlerinde genel olarak bazı kriterler vardır. Erkeklerde bulunmasını istedikleri 5 önemli özellik bu kriterlerin temelini oluşturuyor. Yapılan araştırmalara göre erkeklerdeki bu 5 özellik kadınların tercihini etkiliyor.

Kadınların Erkeklerde Görmek İstediği Özellikler
Kadınların erkeklerde görmek istediği özellikler hakkında bilgi sahibi olmanız ve bu tavsiyelere kulak asmanız daha mutlu bir sosyal yaşamanız olması açısından size yardım olacaktır.

Kibarlık.

1729

Kadınların maço erkeklerden hoşlandığı bilgisi tamamen arızalı bir bilgidir. Kadınların erkeklerde görmek istediği özellikler arasından hiç kuşku yok ki kibarlık üst sıralardadır. Psikolojisi normal hiçbir kadın bir erkek tarafından hırpalanmayı ve aşağılanmayı istemez. Bir kadının bir erkekte en çekici ve samimi bulduğu özellik kibarlıktır. Her kadın karşısında; kibar, ona özenli davranan, hareketleri ölçülü bir erkek görmek ister.

Düşünceli davranışlar
Düşünceli ve ilgili bir insan olmak elbette ki kadınların erkeklerde görmek istediği özellikler arasında yer alır. Erkekler düşüncesiz olduğu için bunu istemiyorlar yanlış anlamayın. Sadece düşünceli olmak onlara öğretilmediği için bunun biraz eksikliğini yaşıyorlar. Yoğun iş temposundan, sıkkınlık ve stresten dolayı karşı tarafı düşünmeyi biraz ıskalayabiliyorlar. Oysa her kadın düşünülmek en azından bunu hissedebilmek ister. Çok büyük hareketlere gerek yoktur. Bazen bir telefon bazen de tek bir çikolata, çiçek büyük iş görür.

Güven duygusu
Her kadın erkeğin en başta güvenebileceği biri olmasını ister. Hem maddi hem manevi anlamda en zor gününde yanında olabileceğini bildiği bir erkek için varını yoğunu ortaya koymaya, daima o erkeğin yanından yürümeye hazırdır.

İçtenlik
İçtenlik kadınlar için çok önemlidir. Yapılan hareketin zorla mı yoksa gerçekten isteyerek mi yapıldığını her kadın hisseder. Bu sebeple bir kadın için bir şey yaptığınızda eğer onu istemediğinizi belli ederseniz, onu hiç yapmayın daha iyidir. Kadınlar için duygular eylemlerden önemlidir. Yeter ki içten olun, ne yapıp yapmadığınızın bir önemi yoktur.

Sadakat
Her kadın küçüklüğünden itibaren aslında erkeklerin çok eşliliğe yatkın olduğu bilgisiyle büyür. Kendisinde neden bu özelliğin olamayacağını ama erkeklerde olmasının neden bu kadar normal kabul edilebileceğini pek düşünmez ama içten içe sadık bir erkek arayışındadır. Bir dolu hormonal hayatı boyunca yaşayan bir organizma olarak karmaşık olan duygularını daha da karmaşık hale getirecek bir erkeği hiçbir kadın istemez.
 
Üst