Kadınlar Aşktan Ne Bekler?

NaZLıHaN

Administrator
1724

Kadınları anlaşılmaz, ulaşılmaz ve zor buluyorsunuz ya hep; aslında kadınları tanımıyorsunuz. Kadınlar ne anlaşılmaz, ne ulaşılmaz ne de zordur? Sadece bütün sorun kadınların dilinden anlamamanız. Kadınların karşılarındaki erkekten, içinde oldukları ilişkiden neler beklediğini keşfedememiş olmanız.

Sevdiğiniz kadınla mükemmel bir ilişki yaşamak istiyorsanız, mutlaka kadınların aşktan ne beklediklerini öğrenmeli ve ona göre davranmalısınız. Kadın beklentisinden haberi olmayan bir çok erkek, sevdikleri kadınla istedikleri düzeyde bir ilişki yaşayamazlar. Dahası mutlu olamazlar. Çünkü karşılarındaki kadın mutlu değildir. Mutlu olmayan bir kadının ise sizi mutlu etmesini bekleyemezsiniz. Kadınlar aldıkları kadarını verirler. Mutlu oldukları kadar mutlu ederler.

Kadınların aşktan beklentisi nedir?

1725

– Saygı

Bir kadın için ilişkiyi ayakta tutan en temel kural saygıdır. Bir kadınla nasıl bir ilişki içerisinde olursanız olun mutlaka saygı göstermelisiniz. Saygı gösterdiğinizde karşılığını alırsınız.

– Seks

Seksten hoşlananların yanlızca erkekler olduğunu düşünmüyorsunuz herhalde. Kadınlar da bir ilişkide erkekler kadar seks isterler, ancak erkekler kadar belli edemezler. Seks için kadınnların kendilerini son derece rahat hissetmeleri gerekir. Erkeklerin üzerine düşen ise gerkeli güveni ve rahatlığı sağlamaktır.

– Romantizm

Hangi kadın ilişkisinde romantizm istemez ki? Baş başa geçirilen romantik dakikalar kadınlar için altın değerindedir.

– Zaman

Bir kadınla beraber olduğunuzda, sizden ona zaman ayırmanızı bekler. Kadınlar aceleye gelen işleri sevmezler. Ne ilişkide ne sekste, ne de evlilikte…

1726
– Sürpriz

Kadınlar plansız gelişen durumlardan hoşlanırlar. Beklenmedik olaylar ilişkiyi taze tutar ve ilginç kılar. Küçük sürprizler, en basitinden kapıda beliren eli çiçekli bir sevgili kadınları mutlu eder.

– İletişim

Birçok ilişkinin sounu getiren en büyük etken iletişimsizliktir. Her ilişkide bir takım problemler meydana gelebilir, bunu çözmenin tek yoluysa her iki tarafın da sakince birbirin dinleyip anlamaya çalışmasıdır. Yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için sonuca varılıncaya kadar sakince konuşma sabrını göstermek gerekir.

1727

– Eğlence

Bir ilişki için çiftlerin birbirleriyle eğlenceli vakit geçirmesi önemlidir. Sonuçta eğer bir kadın eşiyle eğlenemiyorsa neden birlikte olsun ki? Arkadaşlarınızla eğlendiğiniz gibi sevgilinizle de eğlenebileceğinizi unutmayın.

– Paylaşım

Kadınlar sevinçlerini, hüzünlerini, heyecanlarını, herşeyi ilk olarak eşleriyle paylaşmak isterler ve doğal olarak aynı şeyi karşılarındakinden de beklerler. Hayatınızda olup bitenleri, hislerinizi paylaştığınızda kadınlar kendilerini size daha yakın hissederler.

– Tutarlılık

Kadınlar bu saydığımız özelliklerin yalnızca ara sıra değil tutarlı bir şekilde tüm ilişki boyunca devam etmesini beklerler.
 
Üst