Kadınlar ne ister.....

NaZLıHaN

Administrator
123. 1)Yat, kat, tek taş falan var ya hikaye… Kadın değer görmek ister. Kıymetli olduğunu bilmek ister. E tamam parlak şeyleri de sever.. 124. 2)Geniş omuzlar, kirli sakallar, heybetli bir duruş… Bunlar ilk başta şekilci geliyor farkındayım. Ancak alt metni bol kadın aslında sahiplenilmek ister, güvende hissetmek ister. Mevzunun nedeni o. 125. 3)Her kadın kendine fazla fazla yeter, buna dair hiç bir şüpheniz olmasın. Aptalı oynayan kadın, yanındaki erkeği daha bir yanında istemektedir mesela. Varlığını hissedeyim diye yapar, yoksa emin olun gençler, düşünürler boşuna demiyor, kadın görmeyen gözü bile aldatır 😉. 126. 4)Her yaptığına karışsanız sorun, hiç karışmazsanız yine sorun… Değil mi… Zira kadın, evet bakın yeryüzünde en dengeden yoksun, bir anı bir anına uymayan canlı, evet kadın, denge ister. 127. 5)Kararı siz verin ister, zaten ne karar vermeniz gerektiğinin mesajını vermiş, yerini yapmıştır, siz o kısmı dert etmeyin, onu kararsızlığından kafa karışıklığından kurtarın ister. 128. 6)Karmaşık cümleler kurabilir, Bakın bana, bir kadın olarak, yukarıda sıraladığım cümlelere, bir bakın, yine sağ kulağımı sol elimle tutmaya çabalamışım. Tabiat azizim… Özetle kadın, olduğu gibi kabul görmek ister. 129 7) -Her kimse, nasılsa, bütün deliliklerine rağmen olduğu gibi sevilmek ister. Öyle de sever.
 

Resit

New member
NaZLıHaN hanım öncelikle böyle bir efor vede emekleriniz icin tşk ederim cok acıklayıcı vede anlamlı sözlerınız ile renk katmışsınız
Ekli dosyayı görüntüle 123. 1)Yat, kat, tek taş falan var ya hikaye… Kadın değer görmek ister. Kıymetli olduğunu bilmek ister. E tamam parlak şeyleri de sever.. Ekli dosyayı görüntüle 124. 2)Geniş omuzlar, kirli sakallar, heybetli bir duruş… Bunlar ilk başta şekilci geliyor farkındayım. Ancak alt metni bol kadın aslında sahiplenilmek ister, güvende hissetmek ister. Mevzunun nedeni o. Ekli dosyayı görüntüle 125. 3)Her kadın kendine fazla fazla yeter, buna dair hiç bir şüpheniz olmasın. Aptalı oynayan kadın, yanındaki erkeği daha bir yanında istemektedir mesela. Varlığını hissedeyim diye yapar, yoksa emin olun gençler, düşünürler boşuna demiyor, kadın görmeyen gözü bile aldatır 😉. Ekli dosyayı görüntüle 126. 4)Her yaptığına karışsanız sorun, hiç karışmazsanız yine sorun… Değil mi… Zira kadın, evet bakın yeryüzünde en dengeden yoksun, bir anı bir anına uymayan canlı, evet kadın, denge ister. Ekli dosyayı görüntüle 127. 5)Kararı siz verin ister, zaten ne karar vermeniz gerektiğinin mesajını vermiş, yerini yapmıştır, siz o kısmı dert etmeyin, onu kararsızlığından kafa karışıklığından kurtarın ister. Ekli dosyayı görüntüle 128. 6)Karmaşık cümleler kurabilir, Bakın bana, bir kadın olarak, yukarıda sıraladığım cümlelere, bir bakın, yine sağ kulağımı sol elimle tutmaya çabalamışım. Tabiat azizim… Özetle kadın, olduğu gibi kabul görmek ister. Ekli dosyayı görüntüle 129 7) -Her kimse, nasılsa, bütün deliliklerine rağmen olduğu gibi sevilmek ister. Öyle de sever.
 
Üst