Makyajınızın Yıldızı Olurken Bir Yandan da Rengiyle Gönlünüzü Çalacak Ruj Çeşitleri..

NaZLıHaN

Administrator
Makyajın son dokunuşu olan ruj çeşitleri, birbirinden iddialı renk skalası ile gönülleri fethetmeye devam ediyor! İddialı bir dokunuş, çarpıcı bir son için makyaj koleksiyonunuzda farklı ruj çeşitlerine yer açmalısınız. Gelin, makyaj koleksiyonunuzda bulunması halinde efsane makyajlara imza atmanızı sağlayacak ruj çeşitlerini birlikte inceleyelim! MAC ruj, Nars ruj, Maybelline ruj ve çok daha fazlası için buyurun içeriğimize... . 1. MAC Retro Matte Ruj
240
Her kadının makyaj koleksiyonunda bulundurması gereken renk kuşkusuz kırmızı! Katılacağınız özel günlerde kurtarıcınız olacak şahane bir kırmızı ruj arıyorsanız; dokusu, rengi ve kalitesiyle aşık olacağınız MAC Retro Matte Ruj seçenekleriniz arasında yer almalı.

Dişleri olduğundan beyaz gösterdiğini fark ettim. Mavi alt tonlu bir kırmızı yani soğuk kırmızı, özellikle beyaz tende harika duruyor.

Benzer kırmızı rujlara buradan ulaşabilirsiniz.

2. Maybelline Super Stay Matte Likit Mat Pembe Ruj. Ekli dosyayı görüntüle 242 Dudaklarınızı olduğundan çok daha şirin gösterecek likit bir ruj mu arıyorsunuz? Cevabınız evetse, Maybelline pembe likit mat ruj tercih edebileceğiniz en tatlı ürünlerden!

Çok tereddütte kalıp aldım ama rengi şahane!

Benzer ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

3. Loreal Paris Infallible Sexy Balm Bordo Ruj. 243. Karşınızda bordo aşıklarını sevindirecek efsanevi bir ruj! Loreal Paris Infallible Sexy Balm Bordo Ruj, etkileyici dudaklara imza atmanızı sağlayacak iddialı bir ürün.

Koyu fuşya ile bordo arası bir renk. Esmerlere daha çok yakışacak bir ürün diyebilirim.

Benzer ürünlere ulaşmak için tık tık!

4. Flormar Golden Beige Ruj. 244
Sade, doğal ve parlak... Flormar Golden Beige Ruj, iddialı göz makyajlarınızı tamamlayacak en ideal ruj rengi.

Baya parlak ama rengi çok güzel.

5. KIKO Saten Mat Ruj. 245. Farklı ve bir o kadar iddialı kadınların tercihi mavi renk rujlar, kimine göre efsane kimine göre ise fazlasıyla avam! Bizim bu tartışmada yerimiz efsane kısmında... Sizin de fikriniz bu yöndeyse, rengiyle tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktir. 6. Inglot Mat Ruj. 246. Koyu tonların ağırlığını makyajınıza taşımak için tercih edeceğiniz renkler belli! Nude tonlarına yakın koyu renkler, mutlaka tercih etmeniz gereken ruj çeşitleri arasında yer alıyor. 7. Dior Disco Ruj. 247. Bazı renkler her yiğidin harcı değildir! Özellikle Dior Disco ruj, sadece iddialı kadınların tercih edebileceği süper çarpıcı bir makyaj ürünü.

Renk biraz iddialı. Parlak disko taytları gibi parlıyor. Gece kullanım için uygun. 8. Note Bordo Ruj. 248. Rengi ve kalitesi harika! 249 Kullandığım en güzel mat ruj! Resmen sıfır çatlatma ve kuruma, gerçekten kalıcılığı harika.
 

Ekli dosyalar

Üst