MuTLuLuLuĞa KüÇüK ßiR TeßeSSüM..!

BoRa

Administrator
Her koşulda komiklikten vazgeçmeyen çiftler, orada mısınız? Düğün albümünüz için komik gelin damat fotoğraflarının olduğu, ilham alabileceğiniz bir galeri hazırladım sizin için. Öyleyse gelsin komik düğün pozları!
1821
1. Gelin Buketini Damat Kaparsa!

Hemen hemen her düğünün vazgeçilmezi, gelinin çiçek atma seremonisinin farklı bir yorumu ile karşı karşıyayız. Sağdıçların buketi kapma telaşı, nedimeleri aratmayacak cinsten.
1822
2. Komik Düğün Pozu
Rüya Kareler'in çektiği bu fotoğrafta olduğu gibi sen de müstakbel eşinle şımarırken poz verebilirsin. Bu şekilde düğün albümünü şenlendirecek çok sayıda fotoğraf ortaya çıkacak!
1823
3. Balonlarla Düğün Pozu
Ajans Red'in ellerinden çıkmış bu karedeki çift tanıdık geldi mi? Evet kendileri eğlenceli düğün pozlarıyla da ses getirmiş olan Burcu Biricik ve Emre Yetkin çifti! Sen ve mütakbel eşin de böylesine neşeli yapıya sahipseniz, tamamen doğal davranarak komik fotoğraflar çektirebilirsiniz.
1824
4. Komik Evlilik Fotoğrafları ve Balonlar
Gelinin damat uçmasın diye haklı mücadelesine tanık oluyoruz bu fotoda. Ne de olsa bir damat kolay bulunmuyor! Komik damat gelin fotoları çektirmek isteyenlere ilham olacak bir kare.
Balonlarla çok güzel Save the Date fotoğrafları da çekiliyor. Bu yazı sana fikir verecek.
1825
5. Bu Gelin ile Damat Bildiklerinize Benzemiyor!
Gelin ve nedimelerinin elinde buket görmeye alışıktık oysa ki! Peki ya damadın yüzündeki korku dolu ifadeye ne demeli! Bu gelin ile damat bildiklerinize benzemiyor demiştik. Evlilik fotoğrafları komik ve aksiyon dolu olsun isteyenlere...
1826
6. Süper Kahramanlar Burada mı?
Beyler açın bakalım gömleklerin düğmelerini! Hodri meydan, kimler süper kahramanmış, kimler değilmiş görelim.
1827
7. Tektaşını Kendi Aldı!
Biri komik düğün fotoları mı dedi? Sence de damat ve sağdıçları Oscarlık bir rol sergilememişler mi? Bu kareyi en saçma düğün fotoğraflarından biri olarak görebilirsin ama yapma deriz. İleride albümüne baktığında çok eğlenebilirsin.
1828
8. Tutmayın Öpücem!
Gelin ile damat aşka gelirse, işte ortaya böyle ilginç düğün fotoları çıkar. Arkadaşları ile eğlenceli düğün fotoğrafları çektirmek isteyen çiftler için hoş bir kare. Tuhaf düğün fotoğrafları arasında da en çok uygulananlardan!
1829
9. Bakın Burada Kimler Varmış!
Bu minikler de nereden çıktı! Sevimlilik dozu yüksek olan bu kareyi, en ilginç düğün fotoğrafları arasında üst sıralara yerleştiriyorum. Komik gelin fotoğrafları çektirmek istersen de bunu bir yere kaydet.
1830
10. Komik Gelin Damat Pozları
Avucunun içine almak diye buna denir! Bu damat adayı, "Gelini öpebilirsiniz" lafını biraz yanlış anlamış olabilir mi? Bu kareyi en komik gelin damat fotoğraflarından biri seçmemek elde değil...
 
Üst