Nişan Elbisesi Kabarık modeller

NaZLıHaN

Administrator
1805

Kabarık nişan tuvaletleri; en güzel Nişan elbisesi modelleri incelendiği zaman ise genellikle omuz detaylı olan straplez ya da V yaka gelen askılarıyla dekolte yaratan tarzlar dikkatimizi çekmektedir.

Her sene olduğu gibi bu senede gözde olan model kabarık nişan elbisesi modelleri, kabarık nişan tuvaletleri, nişan abiyeleri kabarık modelleri ile balık model nişan elbisesi modelleridir.

Ancak son zamanlar da modacıların sıklıkla kullanmaya başladığı sırt dekolteli nişanlık modelleri de dikkat çekmektedir. Sade nişan elbiseleri de evde söz nişan elbisesi olarak kullanılmaktadır.

Prenses model nişan elbiseleri tercihler arasına girse de çok fazla tercih edilmemektedir.

1806

Geçtiğimiz yıl nisan elbisesi modelleri olarak omuz detaylı abiye modelleri, yüksek bel etek gibi duran abiye elbiseler trend idi. Yeni çıkan nişan kıyafetleri ise balon kollu-kabarık olmayan, uzun etekli-askılı, kayık yakalı-balık model, straplez-katlı etekli şeklinde öne çıkmaktadır.

1809

Düz sıradan bir elbiseye arkadan verilen sırt dekoltesi bambaşka bir hava yaratmaktadır. Sırt dekoltesi isteyen hanımlar aşırı derecede dikkat çekmemek için tenlerine uygun renkler tercih etmelidir.

1810
 
Üst