Ocak ayında Vizyona Girecek Filmler

NuRsEnA

Member
1515


2022 yılında vizyona girecek iddialı filmleri sizler için derledik.

Derlediğimiz filmler arasında Batman, Avatar 2, Mission: Impossible 7 gibi uzun zamandır beklenen filmler yer alıyor. Diğer yandan Asghar Farhadi’nin Kahraman’ı, Pedro Almadovar’ın Paralel Anneler’i, Guillermo del Toro’nun Nightmare Alley’i vizyona girecek filmlerden bazıları.

Listemizin tamamı şöyle:

7 Ocak 2022 Licorice Pizza.

1516

Filmin başrolünde genç oyuncu Cooper Hoffman ve müzisyen Alana Haim yer alıyor.Onlara Bradley Cooper, Sean Penn, John C. Reilly ve Maya Rudolph eşlik ediyor.1970’lerin San Fernando Vadisi’nde geçen Licorice Pizza, aynı zamanda başarılı bir çocuk oyuncu olan bir lise öğrencisinin hayatına odaklanıyor.

7 Ocak 2022 A Hero.

1517

Genç bir adam olan Rahim, ödeyemediği bir borç nedeniyle hapse mahkum olur. Ancak Rahim’e, bir iyilik sayesinde alacaklısının şikayetinden vazgeçmesini sağlaması için iki günlük izin verilir. Serbest kalabilme fıratı yakalayan Rahim’in yaşadıkları planladığı gibi olmaz.

7 Ocak 2022 The King’s Man: Başlangıç.

1518

Matthew Vaughn’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Kingsman serisinin spin-off filmi olan “The King’s Man”de, Ralph Fiennes’in hayat verdiği Oxford Dükü ile Beach Rats filmiyle adını duyuran Harris Dickinson’ın canlandırdığı Conrad karakterinin, bildiğimiz anlamıyla Kingsman’in ilk yıllarında dünyayı tehdit eden kötücül bir güce karşı koymaya çalışmaları anlatılıyor.

14 Ocak 2022 Benden Ne Olur?
1519

Aslı T. Kızmaz’ın aynı isimli romanında uyarlanan “Benden Ne Olur”, Sertab Bal adındaki deli dolu bir kadının maceralarını konu ediyor. Filmin başrolünü Hazal Kaya üstleniyor.

14 Ocak 2022 Belle.

1520

Ryu to Sobakasu no Hime, sıradan bir hayatı varken sanal dünyada bambaşka biri haline gelen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Kırsal bir kasabada babasıyla birlikte yaşayan Suzu, 17 yaşında bir lise öğrencisidir. Sıradan bir yaşamı olan Suzu’nun hayatı, beş milyar çevrimiçi üyeden oluşan sanal bir dünya olan “U” ya girmesiyle bambaşka bir hal alır. Suzu bu sanal dünyada, ‘Bella’ adında dünyaca ünlü bir şarkıcı olur. Kısa bir süre sonra genç kız, tanıştığı gizemli bir yaratıklar birlikte gerçekte kim olduğunu bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkar.

14 Ocak 2022 Scream 5.

1521

Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett tarafından yönetilen filmin senaryosunda James Vanderbilt ve Guy Busick’in imzaları var. tarafından yazılan bir Amerikan slasher filmidir. Filmin başrollerini Neve Campbell, Courtney Cox, David Arquette, Roger L. Jackson, Marley Shelton ve Melissa Barrera paylaşıyor.

14 Ocak 2022 The 355

1522

Başrolünde Jessica Chastain, Marion Cotillard, Penelope Cruz, Diane Kruger, Lupita Nyong’o ve Bingbing Fan’in yer aldığı Simon Kinberg imzalı “355”, uluslararası ajanların maceralarını konu edinen bir ajan filmi. Hükümet tarafından kontrol edilen uluslararası kadın ajanları takip eden hikayede, ajanlar tüm dünyayı kaosa sürükleyecek olan ölümcül bir silahın peşine düşerler.

28 Ocak 2022 Morbius.

1524

Morbius, tedavisi olmayan bir kan hastalığını, deneysel bir yöntem ile tedavi etmeye çalışır. Hastalığı, elektroşok terapisi ve vampir yarasaları ile iyileştirmeye çalışan Morbius, korkunç bir sonuçla karşı karşıya kalır. Deneysel tedavi ile vampire dönüşen Morbius’un hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Birçok zorlu durumla mücadele etmek zorunda kalan Morbius’un hayatta kalmak için sürekli kana ihtiyacı vardır ve artık ışığı çıkması imkansızdır. Bu sorunların yanı sıra o, birçok insanüstü güce de sahip olur.
 
Üst