Pürüzsüz bir cilt için en iyi kırışıklık kremi çeşitleri..

NaZLıHaN

Administrator
Yaş arttıkça cilt için kullanılan ürünler değişiyor. Ciltte oluşmaya başlayan kırışıklıklar da ürün seçimindeki en büyük etkenlerden biri oluyor. Cilt, yaşın ilerlemesiyle azalmaya başlayan doğal yağ üretimi nedeniyle eskisine göre daha kuru hale geliyor. Bu kuruluk da kırışıklıkların ve çizgilerin daha belirgin bir duruma gelmesine sebep oluyor. Neyse ki kaliteli cilt bakım ürünleri sayesinde kırışıklıklarla mücadele edilebiliyor. İşte, pürüzsüz bir cilt için en iyi kırışıklık kremi çeşitleri! 226. . Cilt, her zaman detaylı bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Özenli bir temizlik ve düzenli bir nemlendirme de cilt bakımının vazgeçilmezleri arasında sayılıyor. Özellikle yaş ilerledikçe ciltteki kuruluğun artması sebebiyle nemlendirme işlemi daha da ön plana çıkıyor. Kuruluk nedeniyle oluşan kırışıklık, çizgi ve çatlak görünümünün artması ise çoğu kişiyi rahatsız ediyor. Bu sebeple daha genç, canlı ve ferah bir görünüm için en doğal kırışıklık kremi arayışına giriliyor. Peki, ilk olarak kaç yaşında kırışıklık kremi kullanılmalı? Bu sorunun cevabı da değişiklik gösteriyor. İşte, farklı yaş gruplarındaki kişilere pürüzsüz bir cilt için en iyi kırışıklık kremi çeşitleri...

1. Önlemini erkenden almak isteyenlere: Clinera Anti-Aging 20 Yaş Üzeri Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem 227 Yaş ilerledikçe kolajen üretimi azalıyor. Clinera Anti-Aging Krem, bu durumun cildinizi yaşlandırmasını erken müdahaleyle engellemeyi amaçlıyor. İçeriğinde peptit ve AHA bulunduran krem, yaşlanma belirtileriyle en kolay yoldan mücadele etmenizi sağlıyor. Genç yaşta kullanılmaya başlanabilen Clineara Anti-Aging Krem, cildin sıkılığını koruması ve nemini kaybetmemesi için formüle edilerek ışıltılı görünümü devam ettirmeye imkan tanıyor. Kırışıklık oluşumunu engellediği gibi daha önce oluşmuş çizgilere de müdahale etmeyi hedefliyor.

Eğer siz de cildinizin parlak ve pürüzsüz görünümünü çok daha uzun süre korumak istiyorsanız Clinera Anti-Aging Krem'e ulaşmak için tıklayın!

2. Uzman görüşlerini dikkate alanlara: L'Oréal Paris Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem. 228. Cildin her yaşta neme ihtiyacı olduğunun bilincinde olan LOréal Paris, 30'lu yaşlarda gözle görülür şekilde azalmaya başlayan esnekliği korumayı amaçlıyor. Çoğu kişinin ilk çizgilerinin oluşmaya başladığı bu yıllar, kırışıklıklara karşı en iyi krem önerilerinin aranmasına sebep oluyor. Tam da bu noktada yardıma koşan L'Oréal Paris Yaş Uzmanı, opuntia çiçeği özüyle zenginleştirilmiş formülüyle doğal yenilenmeyi sunuyor. İçeriğinde bulunan kolajen biosferleriyle de görünen ince çizgileri azaltmayı hedefliyor.

3. Yaşına özel bakım yapanlara: Nivea Face Kırışıklık Karşıtı + Sıkılaştırıcı Krem Yaş 45. 229. Cilt bakımı dünyasında adından sıklıkla söz ettiren Nivea, kırışıklıklara karşı mücadelesiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kayısı çekirdeği ve shea yağıyla formüle edilen krem; UV filtreleriyle zenginleştirilerek sadece yaştan kaynaklı değil, güneşin oluşturduğu kırışıklıklara karşı da koruma sunmayı amaçlıyor. Özellikle kaz ayağı olarak adlandırılan kırışıkların oluşumunu engellemeyi ve var olan çizgileri azaltmayı hedefleyen krem, cildi uzun süreli ve yoğun bir şekilde nemlendiriyor. 230. 4. 50'li yaşlarında pırıl pırıl bir cilt isteyenlere: Diadermine Kırışıklık Karşıtı Lift 50+ Gündüz Kremi. Kişisel bakım dünyasının önde gelen isimlerinden Diadermine, yaşa özel formüle edilmiş kremiyle en iyi kırışık giderici kremler listesinde yer alıyor. %89 oranında doğal içeriklerden oluşan krem, yaşa özel formülü sayesinde 50 yaş ve üzeri için daha canlı ve sağlıklı bir cilt görünümünü hedefliyor. Işık yansıtıcı pigmentlerle zenginleştirilen krem, bu sayede ciltteki parlaklığın sürdürülebilir olmasına imkan tanıyor. Işıl ışıl ve pürüzsüz bir cilt vadeden ürün, Skinplex teknolojisiyle sıkılaştırıcı bir etki sunuyor.

5. Geceleri de kırışıklıkla mücadele edenlere: Ziaja Safran Gece Kremi 60+ 231. Gece boyu cildimizin birçok yaşlandırıcı etkenle savaştığının farkında olan Ziaja, gece kremiyle güzellik mücadelesine her an devam ediyor. Vegan içerikli krem; formülünde bulunan peptit, hyaluronik asit ve safranla kırışıklıklara karşı savaşıyor. Özellikle 60 yaş ve üzeri için formüle edilen krem, olgun ciltlerin kendine ait ışıltısını ve canlılığını geri kazandırmaya yardımcı oluyor. Gece kremi olarak tasarlanan Ziaja Safran, gündüz bakımlarınıza destek olarak cildinize tam koruma sağlıyor. 232. 6. İnce çizgileri yok etmek isteyenlere: Clinique iD Dramatically Different Jel Nemlendirici. Kırışıklık kremi önerileri dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Clinique, ince çizgi ve kırışıklıkları önlemek için geliştirdiği formüllerle beğeni kazanıyor. Çok kurudan karmaya, farklı cilt tipleri için uygun olarak formüle edilen jel nemlendirici; ciltte çizgi ve kırışıklık oluşumunun azalmasına yardım ediyor. Aktif bir kartuş konsantresi kullanılan bu ürün, düzenli bakımda farkı görmenizi sağlıyor.


7. Canlandırıcı etkinin gücünü hissetmek isteyenlere: Estée Lauder Yaşlanma Karşıtı Revitalizing Supreme+. 233. Estée Lauder, en doğal kırışıklık kremleri arasında yer alıyor. Ciltte bulunan gençlik ışıltısını her yaşta yansıtmayı amaç edinen marka, moringa özü ve E vitamini ile zenginleştirilen formülü sayesinde yaşlanma karşıtı bir etki sunuyor. İlerleyen yaşın yanı sıra çevre ve psikolojik faktörlerden olumsuz olarak etkilenen cilde gereksinim duyduğu nemi sağlayan krem, daha aydınlık bir görünüme sahip olmanıza katkı sağlıyor. Turunçgillerden esinlenen çiçeksi kokusuyla ultra sıkılaştırma ve yoğun nemlendirmenin yanı sıra ferahlık da sunuyor.

8. Zamanın izlerini yüzünden silmeye çalışanlara: Filorga Time-Filler Kırışıklık Giderici ve Gözenek Sıkılaştırıcı Krem. 234. Fransa'nın güzellik anlayışını bir kutuya dolduran Filorga, ciltte oluşan yaşlanma belirtilerinin karşısında duruyor. Marka, bu kremiyle yüzünüzde oluşan kırışıklıkların keskinliğini azaltarak cildinizin pürüzsüz görünümünü arttırmayı amaçlıyor. Sıkılaştırıcı etkisiyle gözeneklerinizi küçülten krem, cildinizin daha dolgun görünmesine yardımcı oluyor. Matlaştırıcı etkisiyle yüzünüzdeki fazla yağ oranından kaynaklanan parlak görünümü engellemeye çalışan Filorga Time-Filler, cildinizi rahatlatarak zamanın izlerini yüzünüzden siliyor ve size daha genç bir görünüm sunuyor.


9. Hissettiği yaşta görünmek isteyenlere: Neutrogena Cellular Boost. 235. Geçen yılları saymam, ben hissettiğim yaştayım." diyenler için adım atan Neutrogena, çoğu kişinin en iyi kırışıklık kremi olarak önereceği bir ürüne imza atıyor. C vitaminiyle güçlendirilen ve yaşlanma karşıtı hexinol kullanılan formülü, ciltte doğal kolajen ve elastin üretimini arttırıyor. Yaşlanmanın en belirgin özelliklerinden biri olan kırışıklarla mücadele etmeyi amaçlayan krem, cildin sıkılığını da arttırarak daha genç bir görünümü hedefliyor.
 
Üst