Size en uygun tarot okuma türünü seçin:

NaZLıHaN

Administrator
802


Tek Kart Tarot
Tek kart açılımı, günümüz de en popüler kart açılımlarından biridir. Günlük hayatımız da bizi meşgul edebilecek, sürekli kafamızın takıldığı, geleceğe dair olan kaygılarımız ve merak ettiğimiz belirli sorular için bizlere fikir olması amacı ile kullanılırız. Eğer bir konuda farklı bir fikre, düşünceye ihtiyacınız varsa kesinlikle kullanmanız gereken etkili bir yöntemdir. Net Cevaplar için Kararsız kaldığınız konuya evet veya hayır gibi anlam yüklenebilir. Herhangi bir konuda kartların Size yardımcı olması için kendi düşünceleriniz ile bakmanız gerekiyor.

803


Tarot Aşk.

Tarot aşk açılımı, hayatımız da romantik ve duygusal dönemlerde her zaman bizlerin yanında olmuştur. insanlığın doğası gereği sevgi bağları her zaman güçlüdür. Bu bağlamda dönem dönem çıkmaza girebiliriz. Buna neden olabilecek yada olduğunu düşündüğümüz faktörleri öğrenmek isteriz. Örneğin sevgilimizle tartıştığımızda, bir çok konuda kendimize neden sorusu yerine Aşk falı bakmak isteriz. Bunun en büyük nedeni duygusal bir dönemden geçtiğimiz de bizlere empati yapmamızı sağlar.
804


Haftalık Tarot
Haftalık tarot, 7 adet kart açılımından oluşur. Haftaya başladığımız ilk gün bakarsak bizlere neler olacağı konusunda fikirler sunar. Herhangi bir konuda alacağımız cevaplar ile aslında o haftanın günlerinde başımıza gelecek olan durumlara biraz olsun önlem almak adına güzel bir yöntemdir. Güzel sonuçlar almak istiyorsanız lütfen kartınızı seçmeden önce bir süre düşünün. Haftalık tarot açılımı en fazla 7 kart ile bakılır. Bu sonuçlar unutmayın ki kesin cevaplar vermemekle birlikte Sizlere sadece fikirler sunar.

805Tarot Kariyer
Tarot kariyer açılımı, günümüz de pek yaygın olarak kullanılmayan yöntem olsada oldukça kendi kullanıcı kitlesi bulunan bir kart oyunu biçimidir. Tarot iş olarak da bilinir. Amacı ise geleceğe dair işleyişler hakkında bilgi sahibi olmak. Bunun için açılımı yapılan kartlar üzerinde bir süre düşünmeniz gerekir. Tarot iş falı, düşünmüş olduğunuz kariyer planlaması, iş planlaması, projeler gibi konularınız için size yol gösterici bilgiler alabilirsiniz.

806


Günlük Tarot
Günlük tarot açılımı, Her dönem meraklı bir yapımız vardır ve bunu tarot ile günlük olarak öğrenebiliriz. Bugün günümüz nasıl geçecek sorusuna cevap bulabilmek için belirli sorular sorar ve her dönem bunun cevaplarını almak isteriz. Bunun için en doğru sonuç alma yöntemi, günlük fal olarak bilinir. Güzel bir enerji yakalamak için kart seçimi yapmadan önce bir süre düşünmeniz sizin açınızdan iyi bir enerji yakalamınızı sağlar.

807

Üç Kart Tarot
Üç kart tarot açılımı, günümüzün en çok tercih edilen ve popüler olan Tarot Açılımı biçimidir. Bilmeyenler için bakma biçimi GEÇMİŞ, ŞİMDİ ve GELECEK olmak üzere üç farklı durum üzerinden bakılır. Açılımın amacı bulunduğumuz durum ve gelecek ile birlikte geçmişi de yorumluyor olmasıdır. Üç kart falı Ücretisz olarak aklınızda olan, çevrenize hitap edebilecek ve geleceğe dair sorulara ve günümüz şartları hakkında genel bilgi sağlar.

808
 
Üst