Trend Çanları Çalmaya Başladı! 2022’de Moda Olacak Kadın aksesuarları.

NaZLıHaN

Administrator
747

Her sene bir başka versiyonu ile bizi ele geçiren trendler, 2022 yılında yeni sezon ürünler ile gözlerimizden kalpler çıkartacak gibi. Gelin, merakımızı sonlandıralım ve 2022 yılında trend olacak ürünleri birlikte inceleyelim. 👇

1. Kemerler biraz büyüyecek.

748

2022 yılında bizi bekleyen büyük kemer modelleri, korse kemerlere benzer fakat klasik modellere daha yakın. Trendlerin ilkine imza atmak için siz de yavaştan büyük kemer modellerine göz atabilirsiniz.

Göründüğü gibi kaliteli ve güzel bir ürün.

2. İnci furyası hız kesmeden devam ediyor!


749

Bir zamanların inci modası bildiğiniz gibi bu sene çok modaydı. 2022 yılında da saç aksesuarları arasında karşımıza çıkacak ona inci tokalar, narin ve kibar saç modellerinin yıldızı olacak!


3. Mini çanta modellerinden sıkılanlar geniş clutch çantalarla bir oh çekecek.

750Mini çantalar, extra mini çantalar hatta içine hiçbir şey sığmayan çantalar 2021 yılının en dikkat çeken aksesuarları arasında yer aldı. 2022 yılında ise bu trend biraz değişecek ve mini çantalar yerini büyük ve clutch modellere bırakacak.


4. Büyük zincir bileklik modelleri öne çıkanlar arasında yer alıyor.

751

2021 yılının modası inci zincir aksesuarlar, 2022 yılında biraz büyüyecek. Özellikle zincir bileklik modelleri, hem büyük hem de parlak detayları ile kombininizin yıldızı olacak!


5. Doğal taş yüzükler aksesuar modasına yön verecek!

752


Doğal taş aşıklarını mutlu edecek bir haberimiz var! 🥳 2022 yılında büyük doğal taş yüzükler çok ama çok moda olacak!
 
Üst